تاریخ انتشار احتمالی بازی Gridiron Champions مشخص شد

IMV Gaming به‌تازگی تاریخ انتشار و اطلاعاتی تازه از بازی بلندپروازانه‌ی خود، Gridiron Champions، را روی توییتر منتشر کرده است.

به‌تازگی IMV Gaming در صفحه‌ی رسمی توییتر خود اطلاعات تازه‌ای از بازی ورزشی و بلندپروازانه‌ی Gridiron Champions منتشر کرده است؛ بازی‌ای که پیش‌بینی می‌شود حداقل تا دو سال دیگر برای تجربه در دسترس هواداران قرار بگیرد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از جانب تیم توسعه‌دهنده، Gridiron Champions در زمانی مشخص از سال ۲۰۲۰ میلادی به بازار عرضه خواهد شد، اما از آنجا که تاکنون اطلاعات چندان زیادی از این بازی به بیرون درز نکرده است تردید‌های زیادی در مورد عملی شدن این وعده وجود دارند. در واقع آخرین خبری که پیش از این در مورد این بازی در رسانه‌ها عنوان شده بود انتخاب Big Ant Studios به‌عنوان ناشر بازی بود که می‌توانید جزییات آن را مجددا از این لینکمطالعه کنید.

با این حال IMV قول داده است که طی این مدت طولانی و در راستای قطع نشدن ارتباط هواداران منتظر، با اخبار مرتبط با این بازی بلندپروازانه اطلاعات زیاد و متنوعی، از جزییات مراحل توسعه و ویدیو‌های پشت‌صحنه گرفته تا تصاویر و ویدیو‌های گیم‌پلی این بازی، را در اختیار طرفداران قرار دهد.

درست همانند سری NCAA Football، بازی Gridiron Champions یک بازی فوتبال آمریکایی است که بیشتر تمرکز سازندگان آن، ارائه‌ی یک سیستم شخصی‌سازی بسیار قوی برای بازیکنان بوده است. در این بازی، بازیکنان می‌توانند با خلاقیت خود فهرست تیم‌ها، سازمان‌های فوتبال، همایش‌های فوتبالی و حتی استادیوم‌ها را طبق تمایل خود خلق و عمل شخصی‌سازی را در تمامی ابعاد این بازی پیاده کنند.

مشخصا این بازی برای کسانی خلق شده‌ است که دلشان برای سری بازی NCAA Football Series تنگ شده است و می‌خواهند در غیاب این بازی که برخی مشکلات حقوقی مرتبط با آن، باعث تمدید نشدن قرارداد NCAA با کمپانیالکترونیک آرتز و در نتیجه لغو ساخت ادامه‌ی سری شد به ماجراجویی‌های فوتبالی خود ادامه بدهند.

منبع dualshockers

ثبت آگهی فروش

برای فروش اکانت یا آیتم خود با قیمت مناسب اقدام به ثبت اگهی کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up