آموزش هیروی OGREMAGI

باسلام خدمت تمام دانشجوهای سایت استیم سِل در این جلسه با آموزش یکی دیگر از هیروهای دوتادو درخدمت شما عزیزان هستیم بنام OGRE MAGI.

یکی از سفت ترین هیروهای ساپورت نزدیک زن میباشد.این هیرو در لاین وظیفه دارد تا از carry تیم خود محافظت کند. این هیرو به دلیل سفت بودن میتواند به راحتی هیروهای حریف را اذیت کند و به آنها اجاره نمیدهد تا carry  شما را اذیت کند.

لول ها و نحوه استفاده از انها :

 

لول اول یا ( FIREBLAST) :

وقتی شما این لول را روی هدف بزنید, هدف شما به مدت 1.5 ثانیه stun میشود و به ترتیب 70/130/190/250 damage میدهد. به ازای هر بار استفاده 70/85/100/115 mana کم میکند و شما میتوانید هر 11/10/9/8 ثانیه استفاده کنید. این لول روی تاور اثر نمی گذارد و فقط میتوانید روی unit و هیروی حریف از این لول استفاده کنید.

لول دوم یا ( IGNITE) :

وقتی شما این لول را روی هدف بزنید هدف به مدت 5/6/7/8 ثانیه slow میشود و و هر ثانیه مقدار20/30/40/50 damage دریافت میکند. به ازای هربار استفاده از این لول مقدار 80/90/100/110 mana از شما کم میشود شما میتوانید هر 17 ثانیه استفاده کنید. این لول برای اذیت کردن هیروهای حریف بسیار کاربرد دارد.پیشنهاد میشود این لول را در ابتدای بازی تا جایی که میشود قوی کنید تا احتمال کشتن هیروی حریف بالاتر برود.

لول سوم یا (BLOODLUST) :

این لول برخلاف دو لول اول این هیرو فقط روی موجودات خودی ( unit,hero,tower) اثر دارد و هر بار که از این لول استفاده کنید به مدت 30 ثانیه به شما و یا هر کسی که این را دریافت کرده باشد مقدار 7%  /  9%  / 11 %   /  13%  سرعت حرکت را افزایش میدهد. همچنین این لول 30/40/50/60 attack speed به یارهای خودی و 30/50/70/90 به خودش attack speed میدهد. به ازای هر بار استفاده از این لول 50/55/60/65 mana کم میشود و هر 20/18/16/14 ثانیه قابل استفاده است. پیشنهاد میشود از این لول بی وقفه استفاده کنید و این لول را روی carry بزنید تا از اون چیزی که هست قوی تر شود. در مواقعی که تیم حریف در حال push دادن است این لول را روی tower خود بزنید تا سریعتر به حریف ضربه بزند.

لول چهارم یا (MULTICAST) :

این لول بر روی لول های شما و آیتم های شما تاثیرگذار است . این لول باعث میشود تا سایر لول های شما چند بار به حریف زده شود و همین کار باعث میشود تا هیروی حریف damage زیادی دریافت کند. اگر برای اولین بار این بار این لول را بگیرید احتمال 75 درصد وجود دارد که لول های شما 2بار به هیروی حریف بخورد, اگر برای بار دوم این لول را بگیرید علاوه بر آن 75 درصد , احتمال 30 درصد وجود دارد که به جای دوبار سه بار بخورد و اگر برای بار سوم این را ارتقا دهید احتمال 15 درصد وجود دارد تا 4 بار آن لول به حریف بخورد. این لول بر روی آیتم های شما مثل dagon,hand of midas , ethernal blade نیز تاثیر گذاشته و ممکن است چند بار بخورد. این لول mana مصرف نمیکند و همیشه فعال است.

Aghanim’s shard :

با خریدن این آیتم یک لول جدید به هیروی شما اضافه میشود که همانند لول سوم این هیرو میباشد با این تفاوت که به جای اینکه سرعت به یار های شما بدهد به آنها یک شیلد میدهد که این شیلد یاعث میشود که هیروی شما یا خودتان 3 اتک اولی که از حریف میخورد هیچ تاثیری نداشته باشد و damage ندهد. نکته این لول این است که هر کسی به شیلد ضربه بزند 125 damage دریافت میکند. این لول 25 ثانیه بر روی هیرو ماندگار است, به ازای هر بار استفاده 50 mana کم میکند و 16 ثانیه قابل استفاده است. لول چهارم شما روی این لول نیز تاثیر گذار است.

Aghanim’s septer :

با خریدن این ایتم یک لول شبیه لول اول این هیرو به شما اضافه میشود . تفاوت این لول این است که به ازای هر بار استفاده 35% درصد از mana هیرو را مصرف میکند و به جای 8 ثانیه , هر 6 ثانیه قابل استفاده است. این لول به دلیل مصرف بالای mana معمولا آخرین لولی است که استفاده میشود. خوبی این لول به این است که اگر شما مقدار mana بسیار کمی هم داشته باشید مثلا 50 تا, این لول قابل استفاده است جون 35% mana نیاز دارد. لول چهارم نیز روی این لول تاثیر دارد.

نحوه آیتم بندی برای OGRE MAGI :

 

Core :

 boots of travel , blink , aghanim’s septer , dagon  , ethereal blade , arcane blink , scythe of vyse

support :

arcane boot , force staff , aghanim’s shard , ethereal blade , glimmer cape , hand of midas

ثبت آگهی فروش

برای فروش اکانت یا آیتم خود با قیمت مناسب اقدام به ثبت اگهی کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up