آموزش هیروی کلاک ورک (CLOCKWERK)

باسلام خدمت تمام دانشجوهای سایت استیم سِل در این جلسه با آموزش یکی دیگر از هیروهای دوتادو درخدمت شما عزیزان هستیم بنام CLOCLWERK.

این هیرو از هیروهای ساپورت بازی محسوب میشود و معمولا در لاین off lane بازی میکند. این شروع برای شروع درگیری ها استفاده میشود و به راحتی میتواند در همان ابتدای درگیری یکی از هیروهای حریف را از میدان خارج کند.

لول ها و نحوه استفاده از آن :

 

لول اول یا (BATTERY ASSAULT) :

وقتی شما این لول را فعال کنید هر 0.7 ثانیه یکبار به هر کسی که نزدیک خودش باشد damage میزند و به ازای هربار که ضربه میزند هدف را مینیstun میکند. این لول به مدت 10.5 ثانیه بر روی هیرو فعال بوده و هر 0.7 ثانیه به ترتیب 20/45/70/95 damage میزند. به ازای هر بار استفاده از این لول 100 mana کم میشود و شما میتوانید هر 24/22/20/18 ثانیه یکبار استفاده کنید. از این لول زمانی استفاده کنید که به هیروی حریف خیلی نزدیک هستید چون این لول محوطه خیلی کمی را در بر میگیرد و احتمال هدر رفتن این لول وجود دارد.

لول دوم یا (POWER COGS) :

وقتی شما از این استفاده کنید, هیروی شما یک سری تله برقی به شکل دایره ای دور خودش ایجاد میکند. هرکسی در آن دایره باشد گیر می افتد و برای فرار کردن مجبور است که به آن تله ها اتک بدهد تا از بین برود. هر هیروی حریفی که بخواهد به این دایره نزدیک شود توسط انرژی برقی دایره ها به سمت عقب پرت میشود و به ترتیب مقدار 50/125/200/275  damage دریافت میکند و مقدار50/80/110/140 mana از آن کم میشود. این لول به ترتیب به مدت 5/6/7/8 ثانیه روی زمین میماند. اگر هیروی حریف یا حتی هیروی یارمون بخواهد این لول را از بین ببرد به هر کدام از تله ها باید دوبار اتک بدهد ولی خود هیرو با یک بار ضربه میتواند از بین ببرد. این لول با لول اول شما میتواند حریف را بسیار اذیت کند و حتی ممکن است که خودتان یا با کمک یار هیروی حریف را نابود کنید. از این لول میتوانید برای فرار استفاده کنید .

لول سوم یا ( ROCKET FLARE) :

این لول بصورت گلوبال بوده. یعنی شما هر جایی که باشید میتوانید این لول را به سایر نقاط بزنید. این لول یک موشک بوده که شما هر جا بزنید همان جا میرود و یک محدوده ای را damage میدهد . مقدار damage مه میدهد به ترتیب 80/120/160/200 بوده, به ازای هر بار استفاه از این لول از هیروی شما 35/40/45/50 mana کم میکند و شما میتوانید هر 20/18/16/14 ثانیه از این لول استفاده کنید. نکته ای که وجود دارد این است که شما هر جا این موشک را بفرستید آن محوطه را به مدت 6 ثانیه برای شما و یارهای خودی روشن میکند و شما میتوانید موقعیت هیروی حریف را به راحتی تشخیص دهید.

لول چهارم یا ( HOOK SHOT) :

این لول نیاز به دقت و مهارت خوبی نیاز دارد چون این لول یک قلاب است که شما باید دقیق به سمت هدف پرتاب کنید( چه هیرو چه unitفرقی ندارد) تا شما را به هدف بچسباند. اگر این لول خطا برود و به هیروی حریف نخورد هیچ اتفاقی نمی افتد و فقط لول شما هدر میرود ولی اگر بخورد . هیروی شما به حریف میچسبد و آن را به مدت 1.5 / 1.75 / 2 ثانیه stun میکند و مقدار 75/175/275  damage به هدف وارد میکند. به ازای هر بار استفاده 150 mana کم میکند و شما میتوانید هر 60/45/30 ثانیه یکبار استفاده کنید.این لول به یارهای خودتان هم میخورد ولی فقط هیروی خودی را به آن میچسباند مه برای فرار گزینه خوبی است. اگر تنها بودید سعی کنید از این لول برای گیر انداختن ساپورت حریف استفاده کنید که کشتن آن راحتتر باشد ولی اگر با تیم بودید سعی کنید بهترین هیروی حریف را گرفته و اول آنرا از بین ببرید.

Aghanim’s shard :

با خریدن این آیتم به هیروی شما یک لول جدید اضافه میشود که وقتی شما آنرا فعال کنید هیروی شما پرواز میکند, یک محوطه ای را اطراف خودش روشن میکند, 20%سریعتر حرکت میکند ولی دیگر نمیتواند اتک بزند . این لول به مدت 6 ثانیه روی هیرو فعال است و تنها راه که این لول را زودتر از 6 ثانیه کنسل کنید این است که لول چهارم خودتان را هر کسی که میخواهید بزنید.

Aghanim’s septer :

با خریدن این آیتم به هیروی شما یک لول دیگر اضافه میشود. وقتی از این لول استفاده کنید تمام لول های شما مجددا قابل استفاده هستند و رفرش ( refresh) میشوند. هر بار از این لول استفاده کنید هیروی شما 30% سریعتر حرکت میکند و سرعت ضربه زدن آن 200 تا افزایش پیدا میکند. این لول به مدت 8 ثانیه روی هیرو فعال است و وقتی 8 ثانیه تمام شود خود هیرو به مدت 4 ثانیه stun  میشود که از بدی های این لول است.

نحوه آیتم بندی باری هیرو CLOCKWERK :

Core:

Phase boot, spirit vessel , aghanim’s shard , aghanim’s septer, shiva’s guard, black king bar

Support:

Arcane boot, force staff, aghanim’s shard , urn of shadows , blink

ثبت آگهی فروش

برای فروش اکانت یا آیتم خود با قیمت مناسب اقدام به ثبت اگهی کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up