ویدیو جدید بازی God of War با محوریت دنیای اساطیری نورس

به‌تازگی ویدیوی جدیدی از بازی God of War منتشر شده که در جریان آن کوری بارلوگ در مورد دنیای اساطیری بازی توضیحاتی را ارائه می‌دهد

تنها پنج روز دیگر به عرضه بازی God of War زمان باقی‌ مانده است و با توجه به نمرات و نظرات منتقدان در مورد این بازی، گشت و گذار و کشف دنیای اساطیری نورس موردی است که تمامی مخاطبان قصد انجام هر چه زودتر آن را دارند. حال طبق جدیدترین اخبار بازی و در راستای نزدیک شدن به عرضه بازی، کمپانی سونی، ناشر بازی God of War، تریلر جدیدی از این بازی منتشر کرده است.

در جریان ویدیو منتشر شده که روی پلی استیشن 4 پرو ضبط شده است، شاهد ترکیبی از صحنه‌های مربوط به گیم‌پلی و میان‌پرده‌های بازی هستیم که کوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War، همانند یک راوی در مورد اهداف‌شان از انتخاب دنیای اساطیری نورس سخن می‌گوید. همچنین در انتهای ویدیو یک غول عظیم الجثه به‌نمایش در می‌آید که آترئوس از پدر خود می‌پرسد که آیا توانایی کشتن این غول بزرگ را دارد یا نه که در انتها، شاهد کریتوس هستیم که به نبرد با این غول عظیم الجثه می‌پردازد.

در ادامه می‌توانید ویدیو مربوطه را در زومجی مشاهده کنید. بازی God of War در تاریخ ۳۱ فروردین ماه (۲۰ آوریل) برای پلی استیشن 4 عرضه می‌شود.

منبع Dualshockers

 

ثبت آگهی فروش

برای فروش اکانت یا آیتم خود با قیمت مناسب اقدام به ثبت اگهی کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up