هواوی و تلاش برای شکست سامسونگ در عرضه «نخستین موبایل تاشو جهان»

در حالی که سامسونگ کار را بر خودش سخت کرده و طی چند سال اخیر مشغول پشت سر گذاشتن چالش های توسعه نخستین موبایل تاشو جهان و رفع نواقص آن بوده، هواوی به کمک نمایشگرهای منعطفی که تامین شان برعهده رقیب دیرینه سامسونگ، یعنی ال جی است برای رونمایی از موبایل تاشو خود در ماه نوامبر آماده می شود.

در این صورت، سومین تولیدکننده بزرگ اسمارت فون در جهان ضربه ای اساسی به سامسونگ وارد کرده و عنوان «نخستین موبایل تاشو جهان» را مال خود می کند. در همین حال، گفته می شود که سامسونگ برای رونمایی از دیوایس تاشو خود طی ماه های ابتدایی سال 2019 میلادی برنامه ریزی کرده است.

نیازی به اشاره نیست که رونمایی از یک دستگاه، لزوماً به معنای عرضه فوری آن نیست و همین موضوع، احتمالاً درباره موبایل سامسونگ هم مصداق خواهد داشت. در این میان، اپل هم چند پروتوتایپ از موبایلی با نمایشگر تاشو ساخته که تامین آنها نیز برعهده ال جی است. اگر شایعات حقیقت داشته باشند، موبایل هواوی به سمت داخل تا می شود اما طراحی مد نظر سامسونگ، موبایل را به سمت بیرون تا می کند که می تواند چالش برانگیزتر باشد.

در هر صورت، هنوز برای بالا بردن امیدها زود است و احتمال دارد هواوی صرفاً از یک نسخه پروتوتایپ در حال کار یا نمونه مهندسی رونمایی کرده و در پی جلب توجه مخاطبان به این دست از دیوایس ها، پیش از تولید انبوه موبایل خود باشد. اگر قرار باشد براساس موبایل تازه معرفی شده P20 به قضاوت بپردازیم، به نظر می رسد باید منتظر یک موبایل نوآورانه دیگر در پاییز امسال بود.

ثبت آگهی فروش

برای فروش اکانت یا آیتم خود با قیمت مناسب اقدام به ثبت اگهی کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up