ریپلی بهترین حرکات روز دوم مرحله گروهی مسابقات The International 8

دومین روز از مرحله گروهی مسابقات The International 8 بازی DOTA 2 نهایتا با برگزاری ۲۰ دیدار جذاب و تماشایی به پایان رسید و در این مطلب نگاهی به بهترین حرکات تیم‌ها در این روز خواهیم داشت.

روز دوم از مرحله گروهی مسابقات The International 8 بازی DOTA 2 با صدرنشینی تیم‌های Evil Geniuses و VGJ.Storm در حالی به پایان رسید که شاهد تغییرات زیادی در جایگاه تیم‌ها بودیم و اکثر مدعیان عنوان قهرمانی بهترین نتایج ممکن را کسب کردند. در دو روز اول مرحله مقدماتی هیروی Mirana با حضور در ۳۳ بازی آمار بیشترین هیروی پیک شده و هیروی Enchantress با ۶۲ بن آمار بیشترین بن را در بین هیرو‌ها دارد. در جایگاه‌های دوم و سوم جدول بیشترین هیروهای پیک شده نام دو هیروی Vengeful Spirit و Wraith King و در جایگاه‌های دوم و سوم جدول بیشترین هیروهای بن شده نام دو هیروی Io و Silencer دیده می‌شود. شما می‌توانید بهترین حرکات تیم‌ها در این روز را در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

 بهترین حرکات روز دوم مرحله گروهی 

مرحله گروهی مسابقات The International 8 از بیست‌وچهارم مردادماه (۱۵ آگوست) کار خود را آغاز کرد و در تاریخ بیست‌وهفتم مردادماه (۱۸ آگوست) به پایان می‌رسد. پس از پایان این مرحله شانزده تیم جواز حضور در مرحله اصلی را به دست می‌آورند و از تاریخ بیست‌ونهم مرداد تا سوم شهریور (۲۰ تا ۲۵ آگوست) در دو براکت بالایی و پایینی به رقابت می‌پردازند.

 

منبع استیم فروش

ثبت آگهی فروش

برای فروش اکانت یا آیتم خود با قیمت مناسب اقدام به ثبت اگهی کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up