بازی Serious Sam 4: Planet Badass با انتشار تریلری معرفی شد

استودیو Croteam با انتشار تریلری از بازی Serious Sam 4: Planet Badass به رونمایی از آن در مراسم E3 2018 اشاره کرد.

شاید اگر همه ما قرار باشد لیستی از شوترهای اول شخص قدیمی، با فضایی خون‌بار و پر هرج و مرج تهیه کنیم، بعید است که نامی از سری Serious Sam در آن آورده نشود؛ سری بازی جالب و خاصی که حدود هفت سال از آخرین دیدارمان با آن می‌گذرد و حالا در فاصله دو ماه مانده تا E3 2018، استودیو Croteam رسما از نسخه جدید این مجموعه با نام Serious Sam 4: Planet Badass رونمایی کرده است. این بازی با تریلر کوتاهی در مراسم Reboot Develop در کشور کرواسی معرفی شد و یکی از اعضای اصلی تیم سازنده نیز این‌طور به رونمایی از این اثر پرداخت:

در طول هفت سال گذشته استودیو کروتیم ۶ بازی مختلف منتشر کرده است، اما همیشه این سوال مطرح می‌شد که پس کِی نوبت سری Serious Sam می‌شود؟

خب، ماه ژوئن امسال و در کنفرانس Devolver Digital در مراسم E3 2018 من از نسخه جدید این مجموعه رونمایی خواهم کرد و آن سوال همیشگی هم دیگر پرسیده نخواهد شد.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از جزئیات بازی و پلتفرم‌های مقصد آن منتشر نشده است، اما تریلر کوتاه بازی Serious Sam 4: Planet Badass ما را دوباره به دیدار شخصیت Sam روی یک موتور هارلی دیویدسون دعوت می‌کند و کماکان نشان از همان دنیای آشنا و پرتلاطم قدیمی دارد. همچنین تیم سازنده اشاره کرده که بازی با موتور بهبودیافته Serious Engine ساخته خواهد شد.

 

منبع VG247

ثبت آگهی فروش

برای فروش اکانت یا آیتم خود با قیمت مناسب اقدام به ثبت اگهی کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up