ال جی و تاسیس «مرکز ارتقای نرم افزاری» برای تسریع روند ارائه آپدیت های اندرویدی

علی رغم وعده های بی شماری که گوگل و شرکای سخت افزاری اش داده اند، به روزرسانی های جدید سیستم عامل اندروید هنوز با سرعت بسیار کندی به دست کاربران می رسند؛ به طوری که چندین ماه پس از عرضه هر ورژن تازه، بخش اعظم و بیش از 90 درصدی کاربران کماکان مشغول استفاده از ورژن قبلی هستند.

حالا کمپانی ال جی قصد دارد این رویه را تغییر دهد و در مقر تحقیق و توسعه خود در کره جنوبی، تاسیساتی به نام «مرکز ارتقای نرم افزاری» راه اندازی کرده که قرار است آپدیت های نرم افزاری و سیستم عامل ها را با سرعت بیشتری به دست مشتریان سراسر جهان برساند. نخستین ماموریت این تاسیسات، کار روی اندروید اوریو برای پرچمدار فعلی جی 6 است.

جو سئونگ-جین، مدیرعامل ال جی الکترونیکس در بیانیه ای می گوید که «ارتقاهای مداوم و باثبات به مشتریان ما نشان خواهد داد که اسمارت فون های ال جی عمری طولانی و قابل اتکا دارند».

گذشته از ابتکار عمل هایی مانند پروژه Treble، اگر ال جی بتواند پشتیبانی سریع تر از دیوایس های خود را برای مشتریان به ارمغان آورده و سیستم عامل گوگل را زودتر از رقبایش به دست آنها برساند، می تواند شانسی برای بازگشت به رقابت داشته باشد.با این حال، باید دید که ال جی تا چه حد قادر به حفظ کیفیت در تناسب با کمیت خواهد بود.

ثبت آگهی فروش

برای فروش اکانت یا آیتم خود با قیمت مناسب اقدام به ثبت اگهی کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up