بررسی نتایج روز اول مرحله گروهی مسابقات The International 8+زمان مسابقات

روز اول مرحله گروهی مسابقات The International 8 بازی DOTA 2 در حالی به پایان رسید که تیم‌های Evil Geniuses و VGJ.Storm صدر جدول گروه‌های اول و دوم را از آن خود کردند.

اولین روز از مرحله گروهی مسابقات The International 8 دیشب با برگزاری ۲۰ دیدار از هر دو گروه پیگیری شد و در این روز شاهد نتایج غیرقابل پیش‌بینی و غیرمنتظره‌ای بودیم که با عنایت به اینکه این نتایج در بزرگ‌ترین رویداد سالانهبازی DOTA 2 رقم خورده است، چندان تعجب‌آور نیست. برای کسانی که در این‌باره اطلاع ندارند باید بگوییم که تیم‌ها در مرحله گروهی در قالب دو گروه متشکل از ۹ تیم و به صورت BO2 به رقابت می‌پردازند و بر اساس بردهایشان امتیاز کسب می‌کنند. در پایان این مرحله تیم‌ها با توجه به امتیازات کسب شده در یکی از جایگاه‌های اول تا نهم قرار می‌گیرند. چهار تیم ابتدای جدول به براکت بالایی مرحله اصلی راه می‌یابند و چهار تیم پنجم تا هشتم جدول در براکت پایینی مرحله اصلی دسته‌بندی می‌شوند و تیم انتهای جدولی نیز از گردونه‌ی رقابت‌ها حذف خواهد شد.

تیم OG که در فصل ۱۸-۲۰۱۷ بازی DOTA 2 عملکرد مطلوبی نداشت، در روز اول مرحله گروهی مسابقات TI8 نیز نتوانست نتیجه خوبی کسب کند

در گروه اول تیم Evil Geniuses، فاتح مسابقات GESC: Indonesia با کسب پنج پیروزی در شش بازی خود صدر جدول را تصاحب کرد و در رتبه‌های بعدی تیم Team Liquid با چهار امتیاز و تیم‌های Fnatic و Mineski با سه امتیاز قرار دارند. همچنین تیم‌ PSG.LGD با سه پیروزی و سه شکست در جایگاه بعدی دیده می‌شود و رده‌های ششم و هفتم نیز از آن تیم‌های Winstrike Team و Invictus Gaming است که در دیدارهای روز گذشته به صورت مشترک دو امتیاز به دست آوردند. تیم OG که در فصل ۱۸-۲۰۱۷ بازی DOTA 2 نیز عملکرد مطلوبی نداشت، اکثر بازی‌های روز نخست مرحله گروهی را واگذار کرد و با کسب یک پیروزی در چهار بازی به جایگاه هشتم رضایت داد. تا به اینجای کار تیم VGJ.Thunder را می‌توان ضعیف‌ترین تیم گروه اول دانست؛ چرا که این تیم فقط یک پیروزی در شش بازی روز گذشته به دست آورده است و اگر به این روند نامطلوب ادامه دهد، در پایان مرحله گروهی شاهد حذف آن‌ها خواهیم بود و باید راهی خانه شوند.

بازی‌های نه‌چندان قوی تیم Team Secret از نتایج غیرقابل پیش‌بینی دیدارهای روز گذشته بود و این تیم تنها یک پیروزی در سه بازی خود به دست آورد

در گروه دوم دیدار‌های کمتری نسبت به گروه اول برگزار شد و بر این اساس نتایج نزدیکی را شاهد بودیم. در این گروه تیم VGJ.Storm، قهرمان مسابقاتGESC: Thailand با پیروزی در تمام چهار بازی خود در صدر جدول جای گرفت و تیم‌های Newbee و Virtus.Pro به صورت مشترک با کسب سه امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. در جایگاه‌های چهارم و پنجم نیز تیم‌های Team Serenity و TnC Predator مشاهده می‌شوند که دو بازی از چهار بازی روز گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند. سهم تیم Pain Gaming در دیدارهای روز گذشته یک پیروزی و یک شکست بود که این تیم را در جایگاه ششم جدول قرار داد. در این میان بازی‌های نه‌چندان قوی تیم Team Secret از نتایج غیرقابل پیش‌بینی دیدارهای روز گذشته بود؛ چرا که این تیم تنها یک پیروزی در سه بازی خود به دست آورد. همچنین تیم‌های OpTic Gaming و Vici Gaming بدترین نتایج حاصل از روز نخست را به نام خود ثبت کردند و بدون کسب حتی یک پیروزی در جایگاه هشتم و نهم قرار گرفتند.

در روز دوم مرحله گروهی ۱۲ دیدار میان تیم‌های گروه دوم و ۸ دیدار میان تیم‌های گروه اول برگزار می‌شود و تیم‌ها تمام تلاش خود را برای قرار گرفتن در چهار جایگاه اول به کار خواهند بست تا در پایان این مرحله بدون دردسر در براکت بالایی مرحله اصلی جای گیرند. شما می‌توانید زمان برگزاری دیدارهای روز دوم مرحله گروهی را در جدول‌های زیر مشاهده کنید.

گروه دوم
تیم تیم زمان برگزاری دیدار (به وقت تهران)
TnC Predator paiN Gaming ۲۰:۳۰
Newbee Vici Gaming ۲۰:۳۰
Vitus.Pro Team Secret ۲۰:۳۰
VGJ.Storm OpTic Gaming ۲۰:۳۰
گروه اول
تیم تیم زمان برگزاری دیدار (به وقت تهران)
Team Liquid Invictus Gaming ۲۳:۳۰
Winstrike Team PSG.LGD ۲۳:۳۰
OG Evil Geniuses ۲۳:۳۰
Mineski Fnatic ۲۳:۳۰
گروه دوم
تیم تیم زمان برگزاری دیدار (به وقت تهران)
Team Secret paiN Gaming ۱:۳۰
Team Serenity Vici Gaming ۱:۳۰
OpTic Gaming Newbee ۱:۳۰
TnC Predator Virtus.Pro ۱:۳۰
گروه اول
تیم تیم زمان برگزاری دیدار (به وقت تهران)
Fnatic Invictus Gaming ۴:۳۰
Evil Geniuses PSG.LGD ۴:۳۰
OG Mineski ۴:۳۰
Winstrike Team VGJ.Thunder ۴:۳۰
گروه دوم
تیم تیم زمان برگزاری دیدار (به وقت تهران)
VGJ.Storm paiN Gaming ۶:۳۰
Team Secret Vici Gaming ۶:۳۰
Team Serenity Newbee ۶:۳۰
OpTic Gaming TnC Predator ۶:۳۰
منبع Liquipedia

admin

دیدگاه کاربران ...

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید