هواوی با فروش ۲۰ میلیون موبایل P20 به دنبال پشت سر گذاشتن اپل است

کمپانی هواوی قبلا از برنامه های خود برای پشت سرگذاشتن اپل در بازار موبایل طی یک تا دو سال آینده خبر داده بود و حالا به نظر می رسد سری P20 نقشی کلیدی را در رسیدن به این هدف ایفا خواهد کرد.

«ریچارد یو»، مدیرعامل این کمپانی در یک مصاحبه پیش بینی کرده موبایل های سری P20 فروشی بالاتر از ۲۰ میلیون را به همراه خواهند داشت که با در نظر گرفتن رشد اخیر این غول چینی چندان دور از دسترس نخواهد بود.

به نظر می رسد مسئولان هواوی روی قابلیت های محصولات جدید خود حساب ویژه ای باز کرده اند چرا که در سال گذشته انتظار فروش ۱۰ میلیون دستگاه از سری P10 را داشتند، هرچند در آن زمان P10 لایت در این برآوردها در نظر گرفته نشد.

ریچارد یو در بخش دیگری از سخنان خود از تمرکز گسترده بر تحقیق و توسعه خبر داده که شامل سرمایه گذاری ۱۰ برابری در این بخش نسبت به رقبای محلی است. چنین سرمایه گذاری هنگفتی باعث افزایش میزان نوآوری در محصولات این کمپانی و حفظ توان رقابت با غول هایی همچون سامسونگ و اپل می شود که در نهایت به معنی بهبود کیفیت محصولات و جذب مشتریان بیشتر خواهد بود.بخش دیگری از برنامه افزایش مشتریان شامل بهبود خدمات پس از فروش از جمله ارائه به روزرسانی برای موبایل های قدیمی تر است که در آینده صورت خواهد گرفت.

در حال حاضر هواوی تمام توان خود را صرف فروش هرچه بیشتر سه گانه P20 از طریق برپایی کمپین های بازاریابی در اروپا و چین کرده است. از سوی دیگر برآوردها حاکی از کاهش میزان فروش آیفون است و از آنجا که پیش بینی می شود در سال جاری قیمت محصولات جدید اپل افزایش پیدا کند، بعید نیست کمپانی چینی همین امسال آنها را از رده دوم پرفروش ترین موبایل ساز جهان به زیر بکشد.

admin

دیدگاه کاربران ...

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید