نسخه جدیدی از سری BioShock در دست ساخت است

بر اساس سخنان یکی از دبیران سایت کوتاکو، یکی از استودیوهای ۲K در حال کار روی نسخه جدیدی از سری BioShock است. این استودیو که ظاهراً کنار استودیو سازنده مافیا ۳ واقع شده است، در مراحل اولیه ساخت این بازی به سر می برد.

در گزارش سایت دبیر سایت کوتاکو آمده: «گروه کوچکی روی عنوان جدیدی با اسم رمز Parkside کار می کردند و استخدام های خود را به صورت مخفیانه انجام می دادند. اعضای این استودیو حتی در مورد این بازی با همکاران خود در استودیو سازنده مافیا ۳ یعنی Hanger 13 حرف نمی زدند. اما سرانجام قضیه لو رفته و در واقع این بازی مخفی، نسخه جدیدی از یکی از جالب ترین سری بازی های اکشن دهه گذشته یعنی بایوشاک بود.»

به نظر می رسد این پروژه هنوز خیلی کوچک است. یکی از افراد درگیر در ساخت این بازی گفت: «آن ها در حال تلاش برای شناختن هسته اصلی بازی هستند و تلاش می کنند به یکی از مشکلاتی که بسیاری از استودیوهای بازی سازی دچار آن می شوند، یعنی بودن افراد زیادی که کار زیادی برای انجام دادن ندارند، دچار نشوند.»

استودیو Hanger 13 هم بعد از مشکلاتی که در انتشار بازی مافیا ۳ و از دست دادن رهبر اصلی خود داشت، حال برای ساخت بازی های بزرگ تر و بی ایراد تر آماده است.

اطلاعات جدید در مورد ساخت قسمت جدید بایوشاک، هیجان انگیز هستند اما این موضوع که ۲K به ساخت عنوان جدیدی از یکی از موفق ترین فرنچایز خود بپردازد، خبر چندان عجیبی نیست؛ مخصوصاً در این حالت که حدود ۵ سال از انتشار آخرین نسخه از بایوشاک با نام BioShock Infinite گذشته است.

البته کن لوین خالق سری BioShock در ساخت این بازی دخیل نخواهد بود. او در سال ۲۰۱۴ استودیو Irrational Games را ترک کرد و هم اکنون در حال کار روی بازی جدیدی در استودیو کوچک تری با نام Ghost Story Games است.

باید منتظر ماند و دید که آیا فرنچایز بایوشاک بدون حضور کن لوین هم به موفقیت خواهد رسید یا خیر. بسیاری دلیل دیده نشدن قسمت دوم این سری را عدم حضور کن لوین به عنوان کارگرادن اصلی می دانستند.

admin

دیدگاه کاربران ...

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید